O NÁS

Kapela PEFR JAM vznikla na jaře roku 2012 z muzikantů, které již omrzelo hrát převzatou tvorbu známých českých interpretů na vesnických zábavách. Proto jsme se zavřeli do zkušebny a začali skládat svoje vlastní autorské písničky. A tak tomu bude i nadále. Repertoár se skládá především z chytlavých tanečních rockových skladeb, ale lze najít i pár výjimek. Rádi bychom vystupovali především v klubech, ale nebráníme se i festivalům. Zkrátka kam budeme pozváni, tam bude pro naši kapelu ctí si zahrát a bavit lidi naší hudbou.

Pokud někoho zarazí náš název, nebo mu přijde velice podobný známé skupině PEARL JAM, nemusí se bát, že jde o nějaký cover, nebo revival. Stačí když si vezmete první dvě písmena z křestních jmen zakládajících členů - PEtr, FRanta, JArda, Matěj - a vznikne vám PEFR JAM :-)

Vítěz soutěže "Hudební hvězda Horáckých novin 2013".
Vítěz soutěže "Hudební hvězda Horáckých novin 2014".

V roce 2014 jsme poprvé uspořádali náš vlastní fesťáček nazvaný Jam fest, který se snažíme s každým rokem obnovovat.

V únoru 2015 jsme ve studiu CH-Records nahráli své debutové album nazvané "Buď svůj", které jsme pokřtili 4.6. na našem vlastním festivalu Jam fest. Kmotrem CD se stal náš skvělý kamarád a hostující zpěvák Drahoš Menčík. Na cédéčku dále hostují zpěváci Kristýna Nováčková a Pavel Němec, který se rovněž dal dohromady celý booklet.


Na jaře 2016 nás po čtyřech letech opouští bubeník Jaromír "Láňa" Láník a na jeho místo nastupuje mladý talentovaný bicmen Adam Vrtal.

9.7. 2016 na jihlavském Vysočina festu, jsme vyhráli soutěž "Autorská kapela Vysočiny 2016".

5. a 6.11. 2016 jsme ve studiu SONO records nahrávali singl "Nechci domů".

23.6. 2018 křest druhého alba "Je to v nás", které bylo nahráno v AB Records ve Škrdlovicích.
2018 a 2019 jsme vystoupili na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích.
2021 - opouští nás kytarista Mates Žák. Na jeho místo nastupuje Martin Látera alias Again in Action ("Ekšn")
2022 - Vydání třetího alba "Začni žít"
2022 a 2023 jsme vystoupili na festivalu Masters of Rock ve Vizovicích.

PEFR JAM